$137,500
- Land
- 12.5 Acres
- $11,000 per Acre
TBD 18 B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979
TBD 18 B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979$137,500
TBD 18 B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979
TBD 18 B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979$110,000
Tract 7B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979
Tract 7B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979$110,000
TBD 11B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979
TBD 11B Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979$110,000
TBD 11A Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979
TBD 11A Timberland Branch Dr, Woodville, TX 75979$109,900
0 Lakeland Dr Unit 23162065, Hillister, TX 77624
0 Lakeland Dr Unit 23162065, Hillister, TX 77624$120,088
Cut Off Rd, Woodville, TX 75979
Cut Off Rd, Woodville, TX 75979$194,000
Lot 26 E Lakeland Ct, Hillister, TX 77624
Lot 26 E Lakeland Ct, Hillister, TX 77624$100,000
LOT 329 Madison Lake Loop, Hillister, TX 77624
LOT 329 Madison Lake Loop, Hillister, TX 77624$109,900
LOT 56 Lakeland Dr, Hillister, TX 77624
LOT 56 Lakeland Dr, Hillister, TX 77624$120,000
Lot 1 Lakeland Ranch, Hillister, TX 77624
Lot 1 Lakeland Ranch, Hillister, TX 77624$129,500
Lot 82 Lakeland Loop, Hillister, TX 77624
Lot 82 Lakeland Loop, Hillister, TX 77624$120,000
LOT 1 Lakeland Ranch Dr, Hillister, TX 77624
LOT 1 Lakeland Ranch Dr, Hillister, TX 77624$183,000
131 Cr 4497, Hillister, TX 77624
KATE JOHNSON RE/MAX ONE
$117,500
TBD Lakeland Loop Lot 84, Hillister, TX 77624
TBD Lakeland Loop Lot 84, Hillister, TX 77624$109,900
2622 Lakeland Dr, Hillister, TX 77624