$305,000
406 Cambridge Ct, Hinesville, GA 31313
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,351 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $130/SF
- 38 Days On Market
Current Estimated Value $296,492
Last Listing Agent Kathrin Egner Ace Real Estate Services LLC
406 Cambridge Ct, Hinesville, GA 31313