$300,000 Sold May 20, 2025
235 Graystoke Ln, Raeford, NC 28376
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,740 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $172/SF
- 38 Days On Market
Current Estimated Value $304,841
Last Listing Agent UTA BELLETETE RE/MAX CHOICE
235 Graystoke Ln, Raeford, NC 28376