Newest Homes for Sale in Holbrook, AZ
-
-
$275,000
$20K PRICE DROP- 5,060 Sq Ft
7635 Riverside Ave, Holbrook, AZ 86025
7635 Riverside Ave, Holbrook, AZ 86025Stella Bonin ProSmart Realty
-
$255,000
- 1,178 Sq Ft
7618 Riverside Ave, Holbrook, AZ 86025
7618 Riverside Ave, Holbrook, AZ 86025Stella Bonin ProSmart Realty
-
$249,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,674 Sq Ft
1203 Heywood Ave, Holbrook, AZ 86025
1203 Heywood Ave, Holbrook, AZ 86025Yvonne Larson SEI Real Estate Professionals - Holbrook
-
$700,000
$199K PRICE DROP- 2,125 Sq Ft
404 Navajo Blvd, Holbrook, AZ 86025
404 Navajo Blvd, Holbrook, AZ 86025Misty Price Peak Experience Realty
-
$35,000
- Land
- 10.03 Acres
- $3,490 per Acre
1451 Heritage Ln, Holbrook, AZ 86025
1451 Heritage Ln, Holbrook, AZ 86025 -
$49,500
- Land
- 1.61 Acres
- $30,745 per Acre
0 W Arizona St Unit 6909715, Holbrook, AZ 86025
0 W Arizona St Unit 6909715, Holbrook, AZ 86025 -
$6,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.25 Acres
- $4,800 per Acre
0 N Unnamed Rd Unit 24222279, Holbrook, AZ 86025
0 N Unnamed Rd Unit 24222279, Holbrook, AZ 86025 -
$16,947
$2K PRICE DROP- Land
- 40 Acres
- $424 per Acre
8434 Sun Country Rd, Holbrook, AZ 86025
8434 Sun Country Rd, Holbrook, AZ 86025 -
$4,500
- Land
- 1.14 Acres
- $3,947 per Acre
9850 Cattleman Rd Unit 258, Holbrook, AZ 86025
9850 Cattleman Rd Unit 258, Holbrook, AZ 86025 -
$3,500
$2K PRICE DROP- Land
- 1.27 Acres
- $2,756 per Acre
tbd 105-61-405 Rancho 106 -- Unit 69, Holbrook, AZ 86025
tbd 105-61-405 Rancho 106 -- Unit 69, Holbrook, AZ 86025 -
$21,500
$8K PRICE DROP- Land
- 12,196 Sq Ft
- $76,786 per Acre
TBD Bucket of Blood St Unit 8, Holbrook, AZ 86025
TBD Bucket of Blood St Unit 8, Holbrook, AZ 86025 -
$21,500
$8K PRICE DROP- Land
- 12,196 Sq Ft
- $76,786 per Acre
0 Bucket of Blood St, Holbrook, AZ 86025
0 Bucket of Blood St, Holbrook, AZ 86025 -
$3,500
$2K PRICE DROP- Land
- 1.25 Acres
- $2,800 per Acre
0 105-60-382 Az Rancho 102 Unit 254692, Holbrook, AZ 86025
0 105-60-382 Az Rancho 102 Unit 254692, Holbrook, AZ 86025 -
$3,500
$2K PRICE DROP- Land
- 1.29 Acres
- $2,713 per Acre
tbd 105-60-382 Az Rancho 102 -- Unit 46, Holbrook, AZ 86025
tbd 105-60-382 Az Rancho 102 -- Unit 46, Holbrook, AZ 86025 -
$1,550,000
$125K PRICE DROP- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,500 Sq Ft
6429 Country Rd, Holbrook, AZ 86025
6429 Country Rd, Holbrook, AZ 86025Tamra Kelly AG Lands Southwest LLC
-
$19,000
- Land
- 20 Acres
- $950 per Acre
0 Ranchero Rd, Holbrook, AZ 86025
0 Ranchero Rd, Holbrook, AZ 86025 -
$11,500
- Land
- 20,037 Sq Ft
- $25,000 per Acre
1505 Hunsaker Rd, Holbrook, AZ 86025
1505 Hunsaker Rd, Holbrook, AZ 86025 -
$22,500
$3K PRICE DROP- Land
- 44.36 Acres
- $507 per Acre
0 N7010 Unit 242873, Holbrook, AZ 86025
0 N7010 Unit 242873, Holbrook, AZ 86025 -
$5,400
- Land
- 2.5 Acres
- $2,160 per Acre
Lot 42 S Tovar Ave, Holbrook, AZ 86025
Lot 42 S Tovar Ave, Holbrook, AZ 86025 -
$3,600
- Land
- 1.25 Acres
- $2,880 per Acre
0 S Tovar Ave, Holbrook, AZ 86025
0 S Tovar Ave, Holbrook, AZ 86025 -
$22,500
$3K PRICE DROP- Land
- 40 Acres
- $562 per Acre
0 104-36-005 Unit 241384, Holbrook, AZ 86025
0 104-36-005 Unit 241384, Holbrook, AZ 86025 -
$27,000
$3K PRICE DROP- Land
- 39.84 Acres
- $678 per Acre
0 Pueblo Mesa Ranch Unit 241365, Holbrook, AZ 86025
0 Pueblo Mesa Ranch Unit 241365, Holbrook, AZ 86025
Showing Results 41 - 63, Page 2 of 2