$630,000 Sold Mar 03, 2026
105 Arvida Crescent, Holly Springs, NC 27540
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,455 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- $257/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $625,739
Last Listing Agent Tina Caul EXP Realty LLC
105 Arvida Crescent, Holly Springs, NC 27540