$12,000,000
- Land
- 6.2 Acres
- $1,935,484 per Acre
3990 Griffin Rd, Fort Lauderdale, FL 33312
3990 Griffin Rd, Fort Lauderdale, FL 33312$12,000,000
3990 Griffin Rd, Fort Lauderdale, FL 33312
3990 Griffin Rd, Fort Lauderdale, FL 33312$11,950,000
4950 S State Road 7, Hollywood, FL 33314
4950 S State Road 7, Hollywood, FL 33314$9,000,000
2711 S Ocean Dr Unit 3905, Hollywood, FL 33019
Inga Boutboul One Sotheby's International Realty
$8,690,000
1130 Harbor Ct, Hollywood, FL 33019
Stuart Berger Coldwell Banker Realty
$7,925,000
929 N Southlake Dr, Hollywood, FL 33019
Levi Tennenhaus Joshua Realty Services, LLC.
$7,500,000
4200 N Surf Rd, Hollywood, FL 33019
Richard Miller Keller Williams Realty Services
$7,150,000
1318 N Ocean Dr, Hollywood, FL 33019
1318 N Ocean Dr, Hollywood, FL 33019$6,490,000
2210 Pierce St, Hollywood, FL 33020
2210 Pierce St, Hollywood, FL 33020$6,450,000
1047 S Southlake Dr, Hollywood, FL 33019
Scott Patterson BHHS EWM Realty
$6,333,000
1651 Diplomat Pkwy, Hollywood, FL 33019
Ada Calle Coldwell Banker Realty
$6,200,000
2203 N Surf Rd Unit PH2, Hollywood, FL 33019
Ann McQueen Compass Florida, LLC
$6,200,000
2201 N Surf Rd, Hollywood, FL 33019
Ann McQueen Compass Florida, LLC
$5,900,000 New Construction
813 Harrison St, Hollywood, FL 33019
Grant Manukyan Macken Realty Inc
$5,800,000
2711 S Ocean Dr Unit 3602, Hollywood, FL 33019
Nicole D'Aiguillon Hollywood Diamond Realty
$5,800,000
5720 SW 33rd Terrace, Fort Lauderdale, FL 33312
Martine Newman The Newman Group, LLC
$5,800,000
1025 Diplomat Pkwy, Hollywood, FL 33019