$1,990,000
- Land
- 113.4 Acres
- $17,549 per Acre
6606 Township Road 451, Loudonville, OH 44842
6606 Township Road 451, Loudonville, OH 44842$1,990,000
6606 Township Road 451, Loudonville, OH 44842
6606 Township Road 451, Loudonville, OH 44842$99,500
1524-1527 E Buckhorn Dr, Millersburg, OH 44654
1524-1527 E Buckhorn Dr, Millersburg, OH 44654$250,000
0 Tr 377 & Pr 5502, Millersburg, OH 44654
0 Tr 377 & Pr 5502, Millersburg, OH 44654$325,000
0 Township Road 213, Lakeville, OH 44638
0 Township Road 213, Lakeville, OH 44638$1
4876 Township Road 628, Millersburg, OH 44654
4876 Township Road 628, Millersburg, OH 44654$150,000
0 County Road 201, Millersburg, OH 44654
0 County Road 201, Millersburg, OH 44654$49,500
118 Bern Dr, Millersburg, OH 44654
118 Bern Dr, Millersburg, OH 44654Call for Price
6706 Township Road 323, Holmesville, OH 44633
6706 Township Road 323, Holmesville, OH 44633$65,000
0 Bern Dr Unit 5199811, Millersburg, OH 44654
0 Bern Dr Unit 5199811, Millersburg, OH 44654$242,700
0 State Route 60 Unit 5189000, Millersburg, OH 44654
0 State Route 60 Unit 5189000, Millersburg, OH 44654$490,000
0 County Road 189 Unit 5187979, Millersburg, OH 44654
0 County Road 189 Unit 5187979, Millersburg, OH 44654$193,900
8930 Cr 393, Millersburg, OH 44654
8930 Cr 393, Millersburg, OH 44654