$60,000 Sold Apr 06, 2026
32600 State Highway 74 Unit 26, Hemet, CA 92545
- 2 Beds
- 2 Baths
- 960 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $62/SF
- 131 Days On Market
Last Listing Agent Lisa DeLuna Exit Alliance Realty
32600 State Highway 74 Unit 26, Hemet, CA 92545