$645,000
- Land
- 15.7 Acres
- $41,083 per Acre
0 SW 392nd St Unit A11346189, Homestead, FL 33034
0 SW 392nd St Unit A11346189, Homestead, FL 33034$645,000
0 SW 392nd St Unit A11346189, Homestead, FL 33034
0 SW 392nd St Unit A11346189, Homestead, FL 33034
$509,990
Symphony Plan at Aria Park, Homestead, FL
$480,000
1167 NW 2nd St, Florida City, FL 33034
Karina Hazan Grand Realty of America, Corp.
$454,900
531 NW 13th Ct, Florida City, FL 33034
Alicia Ale ONX Homes Florida Realty, LLC.
$1,990,000
342XX SW 219th Ave, Miami, FL 33034
342XX SW 219th Ave, Miami, FL 33034$354,638
35638 SW 178th Ct, Homestead, FL 33034
René Santa Maria Lennar Realty Inc
$350,000
35303 SW 180th Ave, Homestead, FL 33034
Erika Dahuabe One Family Realty
$395,990
34512 SW 190th Ave, Florida City, FL 33034
Nitza Chamizo Malibu Bay Realty
$929,000
20449 SW 328th St, Homestead, FL 33030
Tony Rodriguez Century 21 BE3
Showing Results 401 - 409, Page 11 of 11