$405,000 Sold Jun 02, 2025
33 Oak Village Blvd, Homosassa, FL 34446
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,595 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $156/SF
- 197 Days On Market
Current Estimated Value $410,148
Last Listing Agent Gail Cooper Key 1 Realty, Inc.
33 Oak Village Blvd, Homosassa, FL 34446