Homes for Sale in 36042
-
-
$619,000
- 4 Beds
- 2 Baths
1838 Canterbury Rd, Honoraville, AL 36042
1838 Canterbury Rd, Honoraville, AL 36042Todd Edwards Whitetail Properties Real Estate, LLC
-
-
$41,900
- Land
- 6.2 Acres
- $6,758 per Acre
Bowden Rd, Honoraville, AL 36042
Bowden Rd, Honoraville, AL 36042 -
$189,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,640 Sq Ft
2734 Hicks Rd, Honoraville, AL 36042
2734 Hicks Rd, Honoraville, AL 36042Danny Rolling Butler Land And Timber
-
$30,000
- Land
- 6.47 Acres
- $4,637 per Acre
1776 Posey Rd, Lapine, AL 36046
1776 Posey Rd, Lapine, AL 36046 -
$168,000
- 4 Beds
- 2 Baths
4614 Dock Rd, Honoraville, AL 36042
4614 Dock Rd, Honoraville, AL 36042Sheila Mims
-
$70,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,064 Sq Ft
3547 Dock Rd, Honoraville, AL 36042
3547 Dock Rd, Honoraville, AL 36042Danny Rolling Butler Land And Timber
-
$215,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,152 Sq Ft
5998 Meriwether Trail, Honoraville, AL 36042
5998 Meriwether Trail, Honoraville, AL 36042Amanda Duke LocAL Realty Montgomery
-
$249,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,600 Sq Ft
4228 Center Ridge Rd, Honoraville, AL 36042
4228 Center Ridge Rd, Honoraville, AL 36042Danny Rolling Butler Land And Timber
-
$83,500
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,161 Sq Ft
63 Sims Cir, Honoraville, AL 36042
63 Sims Cir, Honoraville, AL 36042Randy Smyth Smyth Realty & Timber Co., Inc.
-
$189,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,791 Sq Ft
2731 Hicks Rd, Honoraville, AL 36042
2731 Hicks Rd, Honoraville, AL 36042Danny Rolling Butler Land And Timber
-
$41,900
- Land
- 6.2 Acres
- $6,758 per Acre
0 Bowden Rd, Honoraville, AL 36042
0 Bowden Rd, Honoraville, AL 36042
36042 Types of Homes for Sale