$156,600
- Land
- 1.12 Acres
- $139,821 per Acre
3401 Williamson Rd, Granbury, TX 76048
3401 Williamson Rd, Granbury, TX 76048$156,600
3401 Williamson Rd, Granbury, TX 76048
3401 Williamson Rd, Granbury, TX 76048$150,000
636 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048
636 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048$190,792
2517 Tom Chaney Dr Unit 103, Cresson, TX 76035
2517 Tom Chaney Dr Unit 103, Cresson, TX 76035$195,000
5402 Clear View Dr, Granbury, TX 76048
Daniel Hargrove INC Realty, LLC
$133,500
3410 Tahitian Ct, Granbury, TX 76048
3410 Tahitian Ct, Granbury, TX 76048$175,000
4215 Lanark Dr, Cresson, TX 76035
Ron Smith Hello Realty Company
$120,000
11602 Mitchell Bend Ct, Granbury, TX 76048
11602 Mitchell Bend Ct, Granbury, TX 76048$130,000
2661 Lucky Pepper Dr, Granbury, TX 76049
2661 Lucky Pepper Dr, Granbury, TX 76049$150,000
Lot 6 Colony Rd, Tolar, TX 76476
Lot 6 Colony Rd, Tolar, TX 76476$149,900
8913 S Peaceful Ct, Granbury, TX 76048
8913 S Peaceful Ct, Granbury, TX 76048$105,000
713 Wright Ct, Granbury, TX 76048
John Pribble Your Texas Realty and Investme
$115,000
100 & 102 S Oak Ln, Tolar, TX 76476
100 & 102 S Oak Ln, Tolar, TX 76476$130,000
9702 Bellechase Rd, Granbury, TX 76049
9702 Bellechase Rd, Granbury, TX 76049$159,000
3606 Hilltop Rd, Granbury, TX 76048
Michael Kennedy Gingrich Group, LLC
$179,999
2916 Blackjack Ln, Granbury, TX 76048
Rena Gray Rena Gray Real Estate
$189,000
4807 Orange Blossom St, Granbury, TX 76048
Jeff Alexander BLVD Group
$195,900
1618 Lands End St, Granbury, TX 76048
Mariangel Guevara Elite Real Estate Texas