$59,500 Sold Jul 15, 2025
811 N 3rd St, Hoopeston, IL 60942
- 2 Beds
- 1 Bath
- 750 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $79/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $54,591
Last Listing Agent Jeremy Deck Real Broker LLC
811 N 3rd St, Hoopeston, IL 60942