$109,850
- Land
- 6.5 Acres
- $16,900 per Acre
280 Lot C 6 5 Acres Brookhill Ranch Rd, Hot Springs, AR 71909
280 Lot C 6 5 Acres Brookhill Ranch Rd, Hot Springs, AR 71909$109,850
280 Lot C 6 5 Acres Brookhill Ranch Rd, Hot Springs, AR 71909$186,500
111 Chitwood St, Hot Springs National Park, AR 71913
Amber Wood Mid South Realty
$100,000
Lot 8R Arkota Shores, Hot Springs, AR 71913
Lot 8R Arkota Shores, Hot Springs, AR 71913$199,000
400 Clark St, Hot Springs National Park, AR 71913
Bill Johnson Realty Solution
$180,000
1135 Twin Points Rd Unit D, Hot Springs, AR 71913
Tracey Wheelington White Stone Real Estate
$125,000
808 Weston Rd Unit 808-A, Hot Springs, AR 71913
Cassie Conley Keller Williams Realty-Hot Spr
$132,000
301 Hammond Dr, Hot Springs National Park, AR 71913
Harolyn Holmes Hot Springs Realty
$109,000
Lot 102 & 103 Marsh Harbor, Hot Springs, AR 71913
Lot 102 & 103 Marsh Harbor, Hot Springs, AR 71913$194,000
200 Leach St, Hot Springs National Park, AR 71913
Shay Ledbetter Urban Living and Development INC
$200,000
208 Aberina St Unit H, Hot Springs, AR 71913
Kent Dover Coldwell Banker RPM Group-Hot
$135,000
0 Park Ave Unit 155542, Hot Springs, AR 71901
0 Park Ave Unit 155542, Hot Springs, AR 71901$190,000
400 6th St, Hot Springs National Park, AR 71913
Jessica Smith Partners Realty
$150,000
000 Mt Riante Rd, Hot Springs, AR 71913
000 Mt Riante Rd, Hot Springs, AR 71913$199,000
210 Aberina St Unit E4, Hot Springs, AR 71913
Jessica Smith Partners Realty