$3,800,000
- Land
- 635.46 Acres
- $5,980 per Acre
TBD Hot Brook Canyon Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Hot Brook Canyon Rd, Hot Springs, SD 57747$3,800,000
TBD Hot Brook Canyon Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Hot Brook Canyon Rd, Hot Springs, SD 57747$249,900
26757 Buffalo Butte Dr, Hot Springs, SD 57747
26757 Buffalo Butte Dr, Hot Springs, SD 57747$180,000
TBD Windy Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Windy Rd, Hot Springs, SD 57747$77,500
LOT 4 Houseboat Dr, Hot Springs, SD 57747
LOT 4 Houseboat Dr, Hot Springs, SD 57747$1,500,000
tbd Riverside Rd, Buffalo Gap, SD 57747
tbd Riverside Rd, Buffalo Gap, SD 57747$324,900
801 Galveston Ave, Hot Springs, SD 57747
Eugene Nachtigall Century 21 Stevens & Associates
$2,790,000
27807 Aeronaut Ln, Hot Springs, SD 57747
Resa Rutz Century 21 Stevens & Associates
$1,400,000
11935 Lone Elk Dr, Hot Springs, SD 57747
Phil Lampert
Lampert Properties
(605) 467-2645
$169,900
26771 Elk Run Rd Unit Vista Meadows 2, West Custer, SD 57747
26771 Elk Run Rd Unit Vista Meadows 2, West Custer, SD 57747$565,000
346 N 17th St, Hot Springs, SD 57747
Resa Rutz Century 21 Stevens & Associates
$299,900
U S 385, Hot Springs, SD 57747
U S 385, Hot Springs, SD 57747$255,000
830 S Chicago St, Hot Springs, SD 57747
Jessica Davis
Bear Butte Realty
(605) 633-5882
$64,000
TBD (Lot 10) Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747
TBD (Lot 10) Meadowlark Dr, Hot Springs, SD 57747$73,000
TBD Lots 5-8 Germond St, Hot Springs, SD 57747
TBD Lots 5-8 Germond St, Hot Springs, SD 57747$73,000
TBD Lots 1-4 Germond St, Hot Springs, SD 57747