$749,000 Sold May 29, 2025
7019 Sandpiper Dr, Houghton, MI 49931
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,944 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $254/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $737,164
Last Listing Agent David Jukuri CENTURY 21 AFFILIATED
7019 Sandpiper Dr, Houghton, MI 49931