$89,900
- Land
- 2.19 Acres
- $41,050 per Acre
5656 Eagles Valley W, House Springs, MO 63051
5656 Eagles Valley W, House Springs, MO 63051$89,900
5656 Eagles Valley W, House Springs, MO 63051
5656 Eagles Valley W, House Springs, MO 63051$110,000
2 Trails End Trail, High Ridge Township, MO 63051
2 Trails End Trail, High Ridge Township, MO 63051$12,000
Lot 4 Redwood Ln, Meramec Township, MO 63051
Lot 4 Redwood Ln, Meramec Township, MO 63051$110,000
5648 Verdant Dr, House Springs, MO 63051
Elena Lucero Elevate Realty, LLC
$269,900
4499 Prospect Dr, House Springs, MO 63051
Trisha Schirmer Exit Elite Realty
$135,900
6185 Summerset Dr, House Springs, MO 63051
Lynda Steiner RE/MAX Best Choice St. Louis
$261,900
2 Aspen at Bear Ridge, House Springs, MO 63051
Pamela Chyba ListWithFreedom.com Inc
$296,900
Aspen II Plan, House Springs, MO 63051
$261,900
Aspen Plan, House Springs, MO 63051
$65,595
175 Cardinal Ln, House Springs, MO 63051
Amie Lowery Home Base Investments LLC
$54,900
0 Kley Ln Unit MAR24062328, House Springs, MO 63051
0 Kley Ln Unit MAR24062328, House Springs, MO 63051$69,900
108 Bluejay Hill Unit 108, House Springs, MO 63051
Alexandra Lennox Timber Ridge
$225,000
4664 Pogue Dr, House Springs, MO 63051
Samantha Bauer Gateway Real Estate
$293,900
Berwick Plan, House Springs, MO 63051
$19,900
0 Yates Ave Unit MAR25017971, High Ridge Township, MO 63051
0 Yates Ave Unit MAR25017971, High Ridge Township, MO 63051$293,900
2 Maple at Bear Ridge, House Springs, MO 63051
Pamela Chyba ListWithFreedom.com Inc
$99,990
3392 Lynch Rd, La Barque Crk, MO 63069