$213,000
3126 Michael Dr, Louisville, KY 40220
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,269 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- 18% Below List Price
- $168/SF
- 18 Days On Market
Current Estimated Value $306,006
Last Listing Agent Nicole Covell RE/MAX Results
3126 Michael Dr, Louisville, KY 40220