$106,000
- Land
- 1.5 Acres
- $70,667 per Acre
272 Northpointe Dr, Arley, AL 35541
272 Northpointe Dr, Arley, AL 35541$106,000
272 Northpointe Dr, Arley, AL 35541
272 Northpointe Dr, Arley, AL 35541$150,000
0 County Road 63, Arley, AL 35541
0 County Road 63, Arley, AL 35541$110,000
77 Port Tack, Double Springs, AL 35553
77 Port Tack, Double Springs, AL 35553$150,000
LOT 31 Slick Ford, Houston, AL 35572
LOT 31 Slick Ford, Houston, AL 35572$110,000
0 County Road 3144, Houston, AL 35572
0 County Road 3144, Houston, AL 35572$180,000
LOT 30 Slick Ford, Houston, AL 35572
LOT 30 Slick Ford, Houston, AL 35572$119,900
0 Shoreside Dr, Double Springs, AL 35553
0 Shoreside Dr, Double Springs, AL 35553$110,000
01 Port Tack, Double Springs, AL 35553
01 Port Tack, Double Springs, AL 35553$189,900
176 County Road 250, Houston, AL 35572
Gavin Harbison Happy Homes Real Estate
$159,900
LOT 18 Edgewater Bend, Double Springs, AL 35553
LOT 18 Edgewater Bend, Double Springs, AL 35553$199,900
LOT 5 Slick Ford Rd, Houston, AL 35553
LOT 5 Slick Ford Rd, Houston, AL 35553$160,000
0 Legends Ln Unit 26-352, Arley, AL 35541
0 Legends Ln Unit 26-352, Arley, AL 35541$199,900
LOT 11 Slick Ford Rd, Houston, AL 35553
LOT 11 Slick Ford Rd, Houston, AL 35553$185,000
142 Marthas Ct, Double Springs, AL 35553
142 Marthas Ct, Double Springs, AL 35553$109,900
LOT 17 Oak Leaf Cir, Houston, AL 35572
LOT 17 Oak Leaf Cir, Houston, AL 35572$110,000
Lot 54 Shoreline Dr, Double Springs, AL 35553
Lot 54 Shoreline Dr, Double Springs, AL 35553$199,000
LOT 6 Cedar Point Rd, Double Springs, AL 35553