$185,000
- Land
- 10.01 Acres
- $18,482 per Acre
Northview Trail, Crockett, TX 75835
Northview Trail, Crockett, TX 75835$185,000
Northview Trail, Crockett, TX 75835
Northview Trail, Crockett, TX 75835$747,000
664 County Road 3355, Crockett, TX 75835
William Holcomb Circle T Realty
$319,000
8701 State Highway 7 E, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$165,000
1000 E Mimosa Ln, Crockett, TX 75835
Sonny Tunstall Sonny Tunstall Real Estate
$1,550,000
1014 County Road 1825, Crockett, TX 75835
Sonny Tunstall Sonny Tunstall Real Estate
$349,900
3311 County Road 4120, Crockett, TX 75835
Robin Stowe Lawrence Realty
$143,000
300 Buckhorn Crk Trail, Crockett, TX 75835
300 Buckhorn Crk Trail, Crockett, TX 75835$1,120,000
4785 US Highway 287 S, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$115,000
17 Lots Unit Hooks Forehand & M, Crockett, TX 75835
17 Lots Unit Hooks Forehand & M, Crockett, TX 75835$105,000
108 Briar Ln, Crockett, TX 75835
Sonny Tunstall Sonny Tunstall Real Estate
$210,000
736 State Highway 21 W, Crockett, TX 75835
736 State Highway 21 W, Crockett, TX 75835$515,000
2301 N 6th St, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$188,100
7365 Farm To Market 2022, Grapeland, TX 75844
7365 Farm To Market 2022, Grapeland, TX 75844$289,000
16590 State Highway 21 E, Crockett, TX 75835
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$199,000
116 Grapeland Lake Rd, Grapeland, TX 75844
Sonny Tunstall Sonny Tunstall Real Estate
$1,499,000
120 Forest Service Road 513, Kennard, TX 75847
Nancy Lawrence Lawrence Realty
$447,500