$699,990 Last List Price Sold Jul 25, 2025
3333 Allen Pkwy Unit 1302, Houston, TX 77019
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,721 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $407/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $654,090
Last Listing Agent Holly Hernandez Real Broker, LLC
3333 Allen Pkwy Unit 1302, Houston, TX 77019