$130,000
- Land
- 3.73 Acres
- $34,853 per Acre
7687 Ravenna Rd, Hudson, OH 44236
7687 Ravenna Rd, Hudson, OH 44236$130,000
7687 Ravenna Rd, Hudson, OH 44236
7687 Ravenna Rd, Hudson, OH 44236$629,900
6170 Nicholson Dr, Hudson, OH 44236
Tony Morganti
RE/MAX Crossroads Properties
(234) 409-4638
$1,100,000
1603 E Haymarket Way, Hudson, OH 44236
Teri Kernicki The Agency Cleveland Northcoast
$1,299,000
374 N Main St, Hudson, OH 44236
Katie Madio Keller Williams Living
$749,900
30 Blackberry Dr, Hudson, OH 44236
Shannon Pansmith EXP Realty, LLC.
$775,000
175 S Main St, Hudson, OH 44236
Karyl Morrison Howard Hanna
$695,000
37 Clayton Ct, Hudson, OH 44236
Patricia Kurtz Keller Williams Chervenic Rlty
$815,000
2239 Edgeview Dr, Hudson, OH 44236
Jeff Worthington Cutler Real Estate
$1,350,000
6548 Sherborne Ln, Hudson, OH 44236
Carlyn Goudas Howard Hanna
$362,000
7816 Benton Ln, Hudson, OH 44236
Joanne Podojil Keller Williams Chervenic Rlty
$275,000
V/L Lawnmark Dr, Hudson, OH 44236
V/L Lawnmark Dr, Hudson, OH 44236$435,000
29 Atterbury Blvd, Hudson, OH 44236
Paula McQueen RE/MAX Above & Beyond
$79,900
10252 Wellman Rd Unit 19, Streetsboro, OH 44241
Cindy Boggs Howard Hanna
$275,000
5469 Sullivan Rd, Hudson, OH 44236
5469 Sullivan Rd, Hudson, OH 44236$537,580
12 Paige Ln, Hudson, OH 44236
Matthew Suttle Keller Williams Chervenic Rlty
$329,900
2353 W Hale Dr, Hudson, OH 44236
Jenna Johnson WhiteStone Real Estate
$1,985,000
1440 E Hines Hill Rd, Hudson, OH 44236
Karyl Morrison Howard Hanna
$240,000
V/L Lawnmark Dr, Hudson, OH 44236