$57,600
1700 Reedy Creek Rd, Huntingdon, TN 38344
- Land
- 2 Acres
- $28,800 per Acre
Last Sold Summary
- 36% Below List Price
- 258 Days On Market
Last Listing Agent Marco Taaffe Premier Realty Group W TN, LLC
1700 Reedy Creek Rd, Huntingdon, TN 38344$57,600
1700 Reedy Creek Rd, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
1700 Reedy Creek Rd, Huntingdon, TN 38344$180,000
72 Allen Ln, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Current Estimated Value $184,070
Last Listing Agent Ethan Lee Bass Realty Company
72 Allen Ln, Huntingdon, TN 38344$400,000
0 Goodrum Rd, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jesse Bradley Tennessee Valley Realty and Investment Group, PLLC
0 Goodrum Rd, Huntingdon, TN 38344$225,000
766 Northwood Dr, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Current Estimated Value $219,945
Last Listing Agent Martie Burnett EXP Realty
766 Northwood Dr, Huntingdon, TN 38344$68,000
185 Spring St, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Current Estimated Value $83,167
Last Listing Agent Shirley McKee Coldwell Banker McKee Realty
185 Spring St, Huntingdon, TN 38344$37,500
10 Carnal Rd, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Last Listing Agent Timothy Crane 2 Cranes Realty
10 Carnal Rd, Huntingdon, TN 38344$170,000
0 Shoreview Ln Unit 2501741, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
0 Shoreview Ln Unit 2501741, Huntingdon, TN 38344$94,000
245 Miller Rd, Huntingdon, TN 38344
Last Sold Summary
Current Estimated Value $92,691