$328,000
- Land
- 40 Acres
- $8,200 per Acre
001 Madison 6060, Huntsville, AR 72740
001 Madison 6060, Huntsville, AR 72740$328,000
001 Madison 6060, Huntsville, AR 72740
001 Madison 6060, Huntsville, AR 72740$124,900
611 N Hughes St, Huntsville, AR 72740
Brent Owens Owens Realty and Auction
$329,000
TBD Madison St, Huntsville, AR 72740
TBD Madison St, Huntsville, AR 72740$339,000
2 Madison 8630, Huntsville, AR 72740
2 Madison 8630, Huntsville, AR 72740$385,000
1287 Madison 7250, Huntsville, AR 72740
Stewart Hawkins Viridian Real Estate
$1,710,000
1572 Madison 1505, Huntsville, AR 72740
1572 Madison 1505, Huntsville, AR 72740$1,500,000
0 Highway 74 Unit 1321777, Huntsville, AR 72740
0 Highway 74 Unit 1321777, Huntsville, AR 72740$860,000
301 & 491 Madison 8520, Huntsville, AR 72740
Jeff Cooper Shockley-Cooper Realty & Auctions
$150,000
TBD Madison 2400, Huntsville, AR 72740
TBD Madison 2400, Huntsville, AR 72740$1,200,000
412 Hwy Bypass, Huntsville, AR 72740
412 Hwy Bypass, Huntsville, AR 72740$315,500
140 Mae St, Huntsville, AR 72740
Matthew Courtney Wild Oak Real Estate & Development
$1,003,000
488 Madison St, Huntsville, AR 72740
Jeff Cooper Shockley-Cooper Realty & Auction
$284,900
227 Tonya Loop, Huntsville, AR 72740
Amber Presley Scott Realty Group
$795,000
TBD S Hwy 23, Huntsville, AR 72740
TBD S Hwy 23, Huntsville, AR 72740$80,000
TBD Madison 2149, Huntsville, AR 72740
TBD Madison 2149, Huntsville, AR 72740$213,900
1 Madison 8735, Huntsville, AR 72740
1 Madison 8735, Huntsville, AR 72740$170,200
TBD Madison 5555, Huntsville, AR 72740