$800,000
- Land
- 130 Acres
- $6,154 per Acre
0000 County Road 1123, Huntsville, MO 65259
0000 County Road 1123, Huntsville, MO 65259$800,000
0000 County Road 1123, Huntsville, MO 65259
0000 County Road 1123, Huntsville, MO 65259$247,500
8404 County Road C, Huntsville, MO 65259
8404 County Road C, Huntsville, MO 65259$175,000
County Road 2455, Moberly, MO 65270
County Road 2455, Moberly, MO 65270$552,000
1457 County Road 1225, Huntsville, MO 65259
1457 County Road 1225, Huntsville, MO 65259$182,000
Tbd County Road 1119, Huntsville, MO 65259
Tbd County Road 1119, Huntsville, MO 65259$165,000
1100 County Road 1275, Huntsville, MO 65259
1100 County Road 1275, Huntsville, MO 65259$319,900
5404 State Highway Jj, Huntsville, MO 65259
5404 State Highway Jj, Huntsville, MO 65259$899,000
State Hwy C, Darksville, MO 65259
State Hwy C, Darksville, MO 65259$204,375
Tbd County Road 2850, Higbee, MO 65257
Tbd County Road 2850, Higbee, MO 65257$277,750
Tbd County Road 2840, Higbee, MO 65257
Tbd County Road 2840, Higbee, MO 65257$1,250,000
0 Hwy C Unit 27021905, Huntsville, MO 65259
0 Hwy C Unit 27021905, Huntsville, MO 65259$525,000
2145 County Road 1265, Huntsville, MO 65259
2145 County Road 1265, Huntsville, MO 65259$249,900
5404 State Highway Jj, Huntsville, MO 65259
5404 State Highway Jj, Huntsville, MO 65259$169,900
503 W Elm St, Huntsville, MO 65259
Sharon Hunt CENTURY 21 McKeown & Assoc., Inc.
$401,200
68 Cr 1145, Huntsville, MO 65259
Brad Leverett RP Land Co.
$800,000
0000 County Road 1123 N A, Moberly, MO 65259
0000 County Road 1123 N A, Moberly, MO 65259$965,310