$499,900
- Land
- 18 Acres
- $27,772 per Acre
000 Harbor View Dr, Saxon, WI 54559
000 Harbor View Dr, Saxon, WI 54559$499,900
000 Harbor View Dr, Saxon, WI 54559
000 Harbor View Dr, Saxon, WI 54559$275,000
11737 N Jackson St, Iron Belt, WI 54536
ELLEN WYSSLING
THE REAL ESTATE STORE
(715) 924-6306
$279,900
5481 W Center Dr, Hurley, WI 54534
ELLEN WYSSLING
THE REAL ESTATE STORE
(715) 288-2550
$1,399,999
8780N Tapawingo Rd, Mercer, WI 54547
Adam Redman Redman Realty Group, LLC
$9,900
205 6th Ave N, Hurley, WI 54534
205 6th Ave N, Hurley, WI 54534$823,000
10701 Kuusisto Rd, Carey, WI 54534
10701 Kuusisto Rd, Carey, WI 54534$699,000
14469 N River Rd, Kimball, WI 54534
Roy Dantonio ELIASON REALTY - LAND O LAKES
$549,850
6622 U S 2, Hurley, WI 54534
John Wyssling THE REAL ESTATE STORE
$569,900
5053 Anderson Rd, Hurley, WI 54534
Rich Ryan Pleasant View Realty, LLC
$1,100,000
2086 Collins Rd, Mercer, WI 54547
Andrew Harris SHOREWEST - MANITOWISH WATERS
$699,900
8009 Peltonen Rd, Hurley, WI 54534
Patrick Schey LAKEPLACE.COM - VACATIONLAND PROPERTIES
$95,000
56+/- Ac Hwy 77, Upson, WI 54565
56+/- Ac Hwy 77, Upson, WI 54565$19,500
Lot 15 Alpine Dr, Hurley, WI 54565
Lot 15 Alpine Dr, Hurley, WI 54565$69,000
702 Cary Rd, Hurley, WI 54534
Karen Gullan NORTHERN TRAILS REALTY, LLC
$499,000
14154 Upper Rd, Saxon, WI 54559
Gayle Colassaco FIRST WEBER, INC
$16,500
Lot 35 Alpine Dr, Hurley, WI 54565
Lot 35 Alpine Dr, Hurley, WI 54565$225,000
11923 Meadow Ln Unit 8, Upson, WI 54565
Derek Larson FIRST WEBER - MINOCQUA
$137,500
600 2nd Ave N, Hurley, WI 54534