$275,000 Last List Price Sold Oct 15, 2025
63 N 3950 W, Hurricane, UT 84737
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,296 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $212/SF
- 19 Days On Market
Last Listing Agent EMILY MURPHY ERA BROKERS CONSOLIDATED SG
63 N 3950 W, Hurricane, UT 84737