Iberia Parish LA Homes under $200,000
-
-
$136,000
$10K PRICE DROP- Land
- 3.65 Acres
- $37,260 per Acre
604 Big Don Ln, New Iberia, LA 70563
604 Big Don Ln, New Iberia, LA 70563 -
$124,990
- 3 Beds
- 1 Bath
- 980 Sq Ft
4204 Sarah St, New Iberia, LA 70563
4204 Sarah St, New Iberia, LA 70563Jonathan Minerick Homecoin.com
-
$110,000
$28K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,394 Sq Ft
2312 Kramer Dr, New Iberia, LA 70560
2312 Kramer Dr, New Iberia, LA 70560Joan Beduze Real Broker, LLC
-
$199,500
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,162 Sq Ft
Abby Plan at Ravenwood, New Iberia, LA 70560
502 Wrenwood Dr Unit 40268274, New Iberia, LA 70560D.R. Horton Builder -
$105,300
- Land
- 10.53 Acres
- $10,000 per Acre
Tbd Santiago Dr, New Iberia, LA 70563
Tbd Santiago Dr, New Iberia, LA 70563 -
$115,000
$15K PRICE DROP- Land
- 4.65 Acres
- $24,731 per Acre
19546 Louisiana 182, Jeanerette, LA 70544
19546 Louisiana 182, Jeanerette, LA 70544 -
$169,500
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,497 Sq Ft
4419 Gregory St, New Iberia, LA 70560
4419 Gregory St, New Iberia, LA 70560Amanda Talley LPT Realty, LLC
-
$177,000
$22K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,580 Sq Ft
4014 Rue Martine, New Iberia, LA 70560
4014 Rue Martine, New Iberia, LA 70560Ronni Gachassin Russo BHGRE Rhodes Realty
-
$179,000
$7K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
906 Troy Rd, New Iberia, LA 70563
906 Troy Rd, New Iberia, LA 70563Terriana Gotch Goldie Locks Realty LLC
-
$100,000
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,316 Sq Ft
2817 Mayo St Unit 3, New Iberia, LA 70560
2817 Mayo St Unit 3, New Iberia, LA 70560Nah Senpeng Keller Williams Realty Acadiana
-
$117,900
$12K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,360 Sq Ft
4114 South Dr, New Iberia, LA 70563
4114 South Dr, New Iberia, LA 70563Paul Dugas LPT Realty, LLC
-
$185,000
$14K PRICE DROP- Land
- 5.09 Acres
- $36,346 per Acre
204 Black Rd, Saint Martinvlle, LA 70582
204 Black Rd, Saint Martinvlle, LA 70582 -
$117,500
$3K PRICE DROP- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,150 Sq Ft
719 Lillian St, New Iberia, LA 70560
719 Lillian St, New Iberia, LA 70560Kathryn Monte Caffery Real Estate, Inc.
-
$115,300
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,647 Sq Ft
912 W Main St, New Iberia, LA 70560
912 W Main St, New Iberia, LA 70560Candace Naquin Beau Box Commercial Real Estate
-
$130,000
$2K PRICE DROP- Land
- 21,780 Sq Ft
- $260,000 per Acre
000 W Admiral Doyle Dr, New Iberia, LA 70560
000 W Admiral Doyle Dr, New Iberia, LA 70560 -
$155,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,190 Sq Ft
212 N Fernand St, Delcambre, LA 70528
212 N Fernand St, Delcambre, LA 70528Richie Deshotel EXP Realty, LLC
-
$200,000
- Land
- 1.96 Acres
- $102,041 per Acre
Tbd Emile Verret Rd, New Iberia, LA 70563
Tbd Emile Verret Rd, New Iberia, LA 70563 -
$100,000
$10K PRICE INCREASE- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,360 Sq Ft
1004 Westend Dr, New Iberia, LA 70560
1004 Westend Dr, New Iberia, LA 70560Jenny Hale ICON Real Estate Co
-
$150,000
- Land
- 5 Acres
- $30,000 per Acre
0 Jefferson Island Rd Unit 2600003951, New Iberia, LA 70560
0 Jefferson Island Rd Unit 2600003951, New Iberia, LA 70560 -
$186,000
$1K PRICE DROP- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,353 Sq Ft
304 E Santa Clara St, New Iberia, LA 70563
304 E Santa Clara St, New Iberia, LA 70563Keisha Robinson Real Broker, LLC
-
$100,000
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
1012 Westend Dr, New Iberia, LA 70560
1012 Westend Dr, New Iberia, LA 70560Jenny Hale ICON Real Estate Co
-
$125,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,090 Sq Ft
407 Donald St, New Iberia, LA 70563
407 Donald St, New Iberia, LA 70563Alicia Rhodes Real Broker, LLC
-
$160,000
- Land
- 1.23 Acres
- $130,081 per Acre
0 Blue Haven Dr, New Iberia, LA 70563
0 Blue Haven Dr, New Iberia, LA 70563 -
$100,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,841 Sq Ft
1716 Short Weeks St, New Iberia, LA 70560
1716 Short Weeks St, New Iberia, LA 70560Krystal Jones Keller Williams Realty Acadiana
-
$110,000
- Land
- 1.21 Acres
- $90,909 per Acre
2 & 4 Westwood Dr, New Iberia, LA 70563
2 & 4 Westwood Dr, New Iberia, LA 70563
Showing Results 41 - 66, Page 2 of 2