$175,000
- Land
- 1.68 Acres
- $104,043 per Acre
4 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406
4 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406$175,000
4 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406
4 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406$250,000
18 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406
18 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406$464,900
1142 Portalstone Dr, Ammon, ID 83401
Joe Ficarra eXp Realty LLC
$827,500
6560 E Crown Crescent, Ammon, ID 83406
Jody Holland Keller Williams Realty East Idaho
$429,900
2602 Baylor Dr, Ammon, ID 83406
David Prince Silvercreek Realty Group
$835,000
3543 S Boulder Creek Ln, Ammon, ID 83406
Abigail Martin eXp Realty LLC
$450,000
2090 Heather Ln, Ammon, ID 83406
Renee Spurgeon Century 21 High Desert
$139,000
3303 Granger St, Ammon, ID 83406
3303 Granger St, Ammon, ID 83406$134,000
3395 Granger St, Ammon, ID 83406
3395 Granger St, Ammon, ID 83406$250,000
4647 E Majestic View Dr, Idaho Falls, ID 83406
4647 E Majestic View Dr, Idaho Falls, ID 83406$299,900
3698 Heartland Cir, Ammon, ID 83406
Tyson Jones Idaho's Real Estate
$397,000
Somerley Plan at Hillcrest Ranch, Ammon, ID 83406
$485,000
TBD Henry Creek Rd, Idaho Falls, ID 83406
TBD Henry Creek Rd, Idaho Falls, ID 83406$175,000
7 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406
7 Paintbrush Ln, Idaho Falls, ID 83406
Price To Be Determined
Westbrook Plan at Mountain Bend Estates, Idaho Falls, ID
$349,900
1303 Jackson Dr, Ammon, ID 83406
Luke Stallings Edge Real Estate
$134,000
3269 Granger St, Ammon, ID 83406
3269 Granger St, Ammon, ID 83406$139,000
3299 Chester Driver, Ammon, ID 83406