$300,000
- Land
- 15.08 Acres
- $19,899 per Acre
TBD Nile Rd, Sparta, NC 28675
TBD Nile Rd, Sparta, NC 28675$300,000
TBD Nile Rd, Sparta, NC 28675
TBD Nile Rd, Sparta, NC 28675$995,000
298 Riverwood Ln, Sparta, NC 28675
Mindy Hall
State Line Realty
(336) 739-5349
$720,000
180 Riverwood Ln, Sparta, NC 28675
Cheryl Mitchell Foxfire Realty, Inc.
$369,900
74 Fulton Rd, Independence, VA 24348
Angie Brown Angela Brown & Associates
$499,000
4723 Pleasant Grove Rd, Independence, VA 24348
Joseph Dixon Berkshire Hathaway Home Services Mountain Sky Properties-Hillsv
$290,000
4251 Riverside Dr, Independence, VA 24348
Ashlynn Roberts Coldwell Banker Advantage
$489,900
1840 Longview Ln, Galax, VA 24333
Alex Lineberry A Team Real Estate Company, KW Galax
$40,000
TBD Church Hill Rd, Independence, VA 24348
TBD Church Hill Rd, Independence, VA 24348$219,000
1165 N Independence Ave, Independence, VA 24348
Joseph Dixon BHHS- Mountain Sky Properties-Hillsville
$99,900
TBD Black Rock Mountain Ln, Independence, VA 24348
TBD Black Rock Mountain Ln, Independence, VA 24348$70,000
Lot 12 Ridge Line Trail, Independence, VA 24348
Lot 12 Ridge Line Trail, Independence, VA 24348$62,000
TBD Bent Hill Ln, Independence, VA 24348
TBD Bent Hill Ln, Independence, VA 24348$269,900
520 Rimrock Ln, Independence, VA 24348
Mitchell Cornett Collins and Associates Realty
$214,900
TBD River Beach Ln, Galax, VA 24333
TBD River Beach Ln, Galax, VA 24333$245,000
TBD Riverside Dr, Independence, VA 24348
TBD Riverside Dr, Independence, VA 24348$649,000
1518 Moxley Ridge, Galax, NC 28675