$89,900
- Land
- 29 Acres
- $3,100 per Acre
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374$89,900
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374$775,000
489 Slab Camp Rd, Independence, WV 26374
Kay Michael Alexander HOWARD HANNA PREMIER PROPERTIES BY BARBARA ALEXANDER, LLC
$275,000
4941 Grafton Rd, Independence, WV 26374
Millissa Hartsell MOUNTAINPATH PROPERTIES, LLC
$580,000
4243 Independence Rd, Independence, WV 26374
Felicia McIntyre BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES TOUCHDOWN HOME PROS REALTY
$323,900
720 Fairview Rd, Independence, WV 26374
DEANNA TRICKETT MOUNTAINPATH PROPERTIES, LLC