$620,000 Sold Jun 23, 2025
14980 Slippery Elm Ct, Woodbridge, VA 22193
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 1,920 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- $323/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $644,293
Last Listing Agent Roberto Gonzalez Classic Select Inc
14980 Slippery Elm Ct, Woodbridge, VA 22193