$350,000
4523 SW Timber Lane Rd, Indiahoma, OK 73552
- Land
- 160 Acres
- $2,188 per Acre
Last Sold Summary
- 25% Below List Price
- 31 Days On Market
Last Listing Agent Jan Goodyear CENTURY 21 Judge Fite Company
4523 SW Timber Lane Rd, Indiahoma, OK 73552$350,000
4523 SW Timber Lane Rd, Indiahoma, OK 73552
Last Sold Summary
4523 SW Timber Lane Rd, Indiahoma, OK 73552