$887,500 Sold Jul 28, 2025
2006 Long Knife Ct, Louisville, KY 40207
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,856 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- $183/SF
Current Estimated Value $901,896
Last Listing Agent Chris Dayton Family Realty LLC
2006 Long Knife Ct, Louisville, KY 40207