$180,000
- Land
- 9.06 Acres
- $19,868 per Acre
1420 Barclay Rd, Barclay, MD 21607
1420 Barclay Rd, Barclay, MD 21607$180,000
1420 Barclay Rd, Barclay, MD 21607
1420 Barclay Rd, Barclay, MD 21607$730,000
615 Ell Downes Rd, Henderson, MD 21640
Tina Brown Benson & Mangold, LLC
$535,000
2649 Roberts Station Rd, Ingleside, MD 21644
Robert Bringman Long & Foster Real Estate, Inc.
$70,000
1500 Roe Ingleside Rd, Ingleside, MD 21644
Mary Jameson Long & Foster Real Estate, Inc.
$139,900
0 Trunk Line Rd Unit MDCM2005918, Henderson, MD 21640
0 Trunk Line Rd Unit MDCM2005918, Henderson, MD 21640