$523,000
- Land
- 4.76 Acres
- $109,874 per Acre
7680 * 7690 S Carolina 9, Inman, SC 29349
7680 * 7690 S Carolina 9, Inman, SC 29349$523,000
7680 * 7690 S Carolina 9, Inman, SC 29349
7680 * 7690 S Carolina 9, Inman, SC 29349$250,000
813 Alley Ridge Dr, Inman, SC 29349
Yolanda Gambrell Keller Williams Grv Upst
$199,999
Chestnut Plan at The Maple - Timber, Inman, SC 29349
$219,000
808 W Fleming Farm Dr, Inman, SC 29349
Miller Coleman The Coleman Company
$256,000
Bishop Plan at Stones Throw, Inman, SC 29349
$210,000
503 Heavenly Days St, Inman, SC 29349
WADE WATT Wade Watt Realty
$279,000
12127 Lansbury Dr, Inman, SC 29349
Paige Norris Mungo Homes Properties LLC Greenville
$306,000
12196 Lansbury Dr Unit Homesite 48, Inman, SC 29349
Paige Norris Mungo Homes Properties, LLC
$417,900
211 Sunward Path, Inman, SC 29349
John Bowen Keller Williams Greenville Central
$319,310
122 Alteza Dr, Inman, SC 29349
Alex Eubanks Cornerstone Real Estate Group
$374,900
502 Foster Place Dr, Inman, SC 29349
Irina Spasyuk Coldwell Banker Caine/Williams
$345,000
2535 Foster Rd, Inman, SC 29349
FELICIA PAGE Ponce Realty Group
$301,000
12170 Lansbury Dr, Inman, SC 29349
Paige Norris Mungo Homes Properties, LLC
$74,900
304 Shoreham Ln, Inman, SC 29349
304 Shoreham Ln, Inman, SC 29349Showing Results 361 - 374, Page 10 of 10