$1,345,000
- Land
- 112 Acres
- $12,009 per Acre
TBD Interstate 10, Iowa, LA 70647
TBD Interstate 10, Iowa, LA 70647$1,345,000
TBD Interstate 10, Iowa, LA 70647
TBD Interstate 10, Iowa, LA 70647$125,000
6938 Rue Renard Rouge, Iowa, LA 70647
MARGARET GAINOUS Century 21 Bono Realty
$69,900
7601 Highway 14 E, Iowa, LA 70647
Chelsea Armentor RE/MAX ONE