Homes for Sale in 76055
-
-
$319,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,200 Sq Ft
199 Hill County Road 4434, Itasca, TX 76055
199 Hill County Road 4434, Itasca, TX 76055
Lisbeth Arias
eXp Realty LLC
(254) 282-4843
-
$279,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,567 Sq Ft
1285 Fm 2719, Itasca, TX 76055
1285 Fm 2719, Itasca, TX 76055Norma Boggs Norma Boggs Realty Group, LLC
-
$650,000
- Land
- 24.5 Acres
- $26,531 per Acre
Tbd Hcr 4307, Itasca, TX 76055
Tbd Hcr 4307, Itasca, TX 76055 -
$240,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,802 Sq Ft
517 Don Ln, Itasca, TX 76055
517 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$245,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,260 Sq Ft
102 Don Ln, Itasca, TX 76055
102 Don Ln, Itasca, TX 76055Brandi Shapiro Brixstone Real Estate
-
$200,000
- Land
- 10 Acres
- $20,000 per Acre
tbd Hcr 4123, Itasca, TX 75987
tbd Hcr 4123, Itasca, TX 75987 -
$190,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,228 Sq Ft
300 S Wall St, Itasca, TX 76055
300 S Wall St, Itasca, TX 76055
Taylor Minyard
Julie Siddons REALTORS, LLC
(254) 503-5309
-
$368,700 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,409 Sq Ft
330 Farm To Market 3147, Itasca, TX 76055
330 Farm To Market 3147, Itasca, TX 76055Stacy Cato PerFit Realty LLC
-
$89,900
- Land
- 2.27 Acres
- $39,604 per Acre
TBD (Lot 36) Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055
TBD (Lot 36) Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055 -
$239,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,215 Sq Ft
106 Moore St, Itasca, TX 76055
106 Moore St, Itasca, TX 76055Lacey Whitehouse Julie Siddons REALTORS, LLC
-
$650,000
- Land
- 24.5 Acres
- $26,531 per Acre
TBD Hcr 4307, Itasca, TX 76055
TBD Hcr 4307, Itasca, TX 76055 -
$247,766 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,001 Sq Ft
505 Don Ln, Itasca, TX 76055
505 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$65,000
- Land
- 2 Acres
- $32,500 per Acre
Lot 50 Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055
Lot 50 Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055 -
$800,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,314 Sq Ft
9964 State Highway 171, Covington, TX 76636
9964 State Highway 171, Covington, TX 76636Amber Hill EG Realty
-
$250,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,001 Sq Ft
521 Don Ln, Itasca, TX 76055
521 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$203,990 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,202 Sq Ft
533 Don Ln, Itasca, TX 76055
533 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$248,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,001 Sq Ft
535 Don Ln, Itasca, TX 76055
535 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$228,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,600 Sq Ft
511 Don Ln, Itasca, TX 76055
511 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$240,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,802 Sq Ft
507 Don Ln, Itasca, TX 76055
507 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$203,990 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,202 Sq Ft
509 Don Ln, Itasca, TX 76055
509 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$215,990 New Construction
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,401 Sq Ft
525 Don Ln, Itasca, TX 76055
525 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$207,990 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,202 Sq Ft
523 Don Ln, Itasca, TX 76055
523 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$251,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,001 Sq Ft
531 Don Ln, Itasca, TX 76055
531 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$226,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,600 Sq Ft
529 Don Ln, Itasca, TX 76055
529 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$226,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,600 Sq Ft
515 Don Ln, Itasca, TX 76055
515 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$247,990 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,001 Sq Ft
527 Don Ln, Itasca, TX 76055
527 Don Ln, Itasca, TX 76055National Home Corp Builder -
$220,000
- Land
- 5.06 Acres
- $43,478 per Acre
2834 Texas 81, Itasca, TX 76055
2834 Texas 81, Itasca, TX 76055 -
-
$64,500
- Land
- 2 Acres
- $32,250 per Acre
63 Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055
63 Longview Creek Trail, Itasca, TX 76055 -
$244,900 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,286 Sq Ft
608 E South St, Itasca, TX 76055
608 E South St, Itasca, TX 76055Thomas Garrett Redfin Corporation
-
$925,000
- 5 Beds
- 5 Baths
- 4,201 Sq Ft
TBD Fm 934, Itasca, TX 76055
TBD Fm 934, Itasca, TX 76055Timothy Beary Beary Nice Homes
-
$125,000
- Land
- 5 Acres
- $25,000 per Acre
118048 Hcr 4123, Itasca, TX 75987
118048 Hcr 4123, Itasca, TX 75987 -
$219,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,872 Sq Ft
108 Beard Dr, Itasca, TX 76055
108 Beard Dr, Itasca, TX 76055Greg Graham Graham & Co Realty Group
-
$240,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,997 Sq Ft
809 E Adams St, Itasca, TX 76055
809 E Adams St, Itasca, TX 76055Meagan Cumnock Fathom Realty, LLC
-
-
$164,900
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,945 Sq Ft
100 N Files St, Itasca, TX 76055
100 N Files St, Itasca, TX 76055David Wilson Mission Real Estate Group
-
$239,999 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,501 Sq Ft
510 Don Ln, Itasca, TX 76055
510 Don Ln, Itasca, TX 76055Priscilla Shields Your Home Sold Guaranteed Realty
-
$895,000
- 8 Beds
- 8 Baths
- 4,804 Sq Ft
400 E Spurgeon St, Itasca, TX 76055
400 E Spurgeon St, Itasca, TX 76055Lacey Whitehouse Julie Siddons Realtors, LLC
-
$209,950
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,215 Sq Ft
606 S Aquilla St, Itasca, TX 76055
606 S Aquilla St, Itasca, TX 76055WILL WIARD William Wiard
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3
76055 Types of Homes for Sale
76055 Real Estate Listings