$140,000
- Land
- 19 Acres
- $7,368 per Acre
1501 S County Road 950 W, Medora, IN 47260
1501 S County Road 950 W, Medora, IN 47260$140,000
1501 S County Road 950 W, Medora, IN 47260
1501 S County Road 950 W, Medora, IN 47260$187,400
502 E Bard St, Crothersville, IN 47229
Corina Jones Your Home Team
$185,000
606 N Pine St, Seymour, IN 47274
Karen Dugan CENTURY 21 Scheetz
$159,900
200 E Walnut St, Crothersville, IN 47229
Debbie Brown Southern Homes Realty
$189,000
522 E 4th St, Seymour, IN 47274
Wendy Sharp F.C. Tucker Real Estate Experts
$179,900
601 Jackson St, Seymour, IN 47274
Chantel Phillips
$179,000
519 W 4th St, Seymour, IN 47274
Mickie Robertson Mensendiek Real Estate, LLC
$158,649
1109 N County Road 600 W Unit Medora, Medora, IN 47260
Brian Ingle FC Tucker Richmond
$169,900
706 S Chestnut St, Seymour, IN 47274
Kimberly Cash Weichert, REALTORS®
$159,900
221 Bush St, Seymour, IN 47274
Bethany Rust Real Broker, LLC
$139,000
300 W Howard St, Crothersville, IN 47229
John Jackson KGF Realty, LLC
$119,999
1209 W Walnut St, Brownstown, IN 47220
Natasha Rowlett Williams Carpenter Realtors
$200,000
7000 E 50 N, Seymour, IN 47274
7000 E 50 N, Seymour, IN 47274$149,900
164 N Front St, Brownstown, IN 47220
Jessica Risacher F.C. Tucker Real Estate Experts
$102,000
12000 E County Road 1000 N, Seymour, IN 47274
12000 E County Road 1000 N, Seymour, IN 47274$147,000
412 Indianapolis Ave, Seymour, IN 47274
Mike Bechert RE/MAX Professionals
$106,399
6894 S County Road 1100 W Unit Medora, Medora, IN 47260
Brian Ingle FC Tucker Richmond