$314,900
- Land
- 71.2 Acres
- $4,423 per Acre
0 Limerick Rd, Jackson, OH 45640
0 Limerick Rd, Jackson, OH 45640$314,900
0 Limerick Rd, Jackson, OH 45640
0 Limerick Rd, Jackson, OH 45640$539,000
216 Patrick Ave, Jackson, OH 45640
Christine Moore Howard Hanna Real Estate Srvcs
$169,900
23 Cross St, Jackson, OH 45640
Nathan Connolly Red Apple Realty LLC
$225,000
116 Meadow Run Rd, Wellston, OH 45692
Charity Cash C/B Realty Champions
$159,900
545 Mill Lawn Ave, Oak Hill, OH 45656
Yvonne McFann ERA Martin & Associates Jackson
$275,000
16 E Broadway St, Wellston, OH 45692
Diane Carnes ERA Martin & Associates (C)
$350,000
13 Pleasant View Dr, Jackson, OH 45640
Kelly Wiley Keller Williams Capital Ptnrs
$169,900
502 E Broadway St, Jackson, OH 45640
Jeremy Eisnaugle Appalachia Realty, Inc.
$125,000
14 N Broadway St, Coalton, OH 43510
Jeremy Eisnaugle Appalachia Realty, Inc.
$248,000
2 W Vine St, Jackson, OH 45640
Danielle Jude RE/MAX Revealty
$248,000
2 E Vine St, Jackson, OH 45640
Michelle Yerian Noggle RE/MAX Revealty
$359,000
10 Yellow Delicious Dr, Jackson, OH 45640
Carol Anderson-Poetker Appalachia Realty, Inc.
$279,000 New Construction
170 Twilight Dr, Jackson, OH 45640
Nea Henry Appalachia Realty, Inc.
$350,000
13 Pleasantview Dr, Jackson, OH 45640
Kelly Wiley Keller Williams Capital Partners
$139,900
111 Ed Michael Dr, Jackson, OH 45640
111 Ed Michael Dr, Jackson, OH 45640$250,000
154 W Mitchell St, Jackson, OH 45640
Torria Brown EXP Realty
$269,900
32 Carroll Ave, Jackson, OH 45640
Torria Brown EXP Realty
$399,900