$741,000
- Land
- 38 Acres
- $19,500 per Acre
0 County Road 426, Lolita, TX 77971
0 County Road 426, Lolita, TX 77971$741,000
0 County Road 426, Lolita, TX 77971
0 County Road 426, Lolita, TX 77971$28,000
150 Ladyfish Rd, Palacios, TX 77465
150 Ladyfish Rd, Palacios, TX 77465$1,613,550
0 Co Rd 115 59 Bypass Feeder Unit 600404, Edna, TX 77957
0 Co Rd 115 59 Bypass Feeder Unit 600404, Edna, TX 77957$18,000
Lot 17 Swordfish Ln, Palacios, TX 77465
Lot 17 Swordfish Ln, Palacios, TX 77465$35,000
130 Thresher Fish Ln, Palacios, TX 77465
130 Thresher Fish Ln, Palacios, TX 77465$152,000
803 Windswept Dr, Port Lavaca, TX 77979
803 Windswept Dr, Port Lavaca, TX 77979$9,995
Lot 1244 Thunderbird Dr, Palacios, TX 77465
Lot 1244 Thunderbird Dr, Palacios, TX 77465$12,500
TBD Mollnar, Palacios, TX 77465
TBD Mollnar, Palacios, TX 77465$25,000
Lot 190 Cobia Ln, Palacios, TX 77465
Lot 190 Cobia Ln, Palacios, TX 77465$19,500
78 Redfish Ln, Palacios, TX 77465
78 Redfish Ln, Palacios, TX 77465$719,900
16 Trout St, Palacios, TX 77465
Mairim Zamora Hometown America Incorporated
$67,500
37 W Red Snapper Dr, Palacios, TX 77465
37 W Red Snapper Dr, Palacios, TX 77465$12,000
0 Starfish Dr, Palacios, TX 77465
0 Starfish Dr, Palacios, TX 77465$144,000
08 County Road 319, Edna, TX 77957
08 County Road 319, Edna, TX 77957$172,000
610 E Division St, Edna, TX 77957
Justin Guyer RE/MAX Professionals
$83,500
1 County Road 303, Edna, TX 77957
1 County Road 303, Edna, TX 77957$89,000
Lot 13 Fivemile Trail, Palacios, TX 77465
Lot 13 Fivemile Trail, Palacios, TX 77465$295,000