$29,000
- Land
- 10 Acres
- $2,900 per Acre
Rock Lick Lot Unit Wp001, Jackson, KY 41339
Rock Lick Lot Unit Wp001, Jackson, KY 41339$29,000
Rock Lick Lot Unit Wp001, Jackson, KY 41339
Rock Lick Lot Unit Wp001, Jackson, KY 41339$25,000
3140 State Hwy 708, Beattyville, KY 41311
3140 State Hwy 708, Beattyville, KY 41311$49,000
0 Bushes Branch Unit 26004684, Jackson, KY 41339
0 Bushes Branch Unit 26004684, Jackson, KY 41339$499,000
11964 U S 23, Harold, KY 41339
11964 U S 23, Harold, KY 41339$274,000
101 Shucky Bean Hollow Rd, Jackson, KY 41339
101 Shucky Bean Hollow Rd, Jackson, KY 41339$225,000
670 Curt Rd, Jackson, KY 41339
670 Curt Rd, Jackson, KY 41339$285,000
237A Meat Scaffold Rd, Jackson, KY 41339
237A Meat Scaffold Rd, Jackson, KY 41339$25,000
347 Chapmans Fork Rd, Primrose, KY 41311
347 Chapmans Fork Rd, Primrose, KY 41311$225,000
175A Improvement Branch, Jackson, KY 41339
175A Improvement Branch, Jackson, KY 41339$9,000
0 Burcham Fork Rd, Jackson, KY 41339
0 Burcham Fork Rd, Jackson, KY 41339$30,000
TDB Hargis Hill Dr, Jackson, KY 41339
TDB Hargis Hill Dr, Jackson, KY 41339