$685,000 Sold Mar 30, 2026
233 Mantoloking Dr, Jackson Township, NJ 08527
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,698 Sq Ft
Last Sold Summary
- $254/SF
- 83 Days On Market
Last Listing Agent Shoshana Klugmann Crossroads Realty Sapphire Group
233 Mantoloking Dr, Jackson Township, NJ 08527