$166,500
5676 Bryner Dr, Jacksonville, FL 32244
- 2 Beds
- 2 Baths
- 992 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- $168/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $158,810
Last Listing Agent Cliff Glansen FLATFLEE.COM INC
5676 Bryner Dr, Jacksonville, FL 32244$166,500
5676 Bryner Dr, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $158,810
Last Listing Agent Cliff Glansen FLATFLEE.COM INC
5676 Bryner Dr, Jacksonville, FL 32244$165,000
8314 Derbyshire Place, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $166,822
Last Listing Agent Danielle Wolbert COLDWELL BANKER VANGUARD REALTY
8314 Derbyshire Place, Jacksonville, FL 32244$78,000
5970 Tampico Rd, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $161,228
Last Listing Agent Anthony Magana THE PROPERTY EXPERTS REALTY & INVESTMENTS INC.
5970 Tampico Rd, Jacksonville, FL 32244$338,000
7016 Sandperch St, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $335,602
Last Listing Agent Sabrina Lozada PULTE REALTY OF NORTH FLORIDA, LLC.
7016 Sandperch St, Jacksonville, FL 32244$339,000
5663 Bullseye Cir, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $336,926
5663 Bullseye Cir, Jacksonville, FL 32244$380,000
8199 Cayuga Trail W, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $378,943
Last Listing Agent Darlene Heggestad FLORIDA HOMES REALTY & MTG LLC
8199 Cayuga Trail W, Jacksonville, FL 32244$325,000
8237 Crosswind Rd, Jacksonville, FL 32244
Last Sold Summary
Current Estimated Value $320,793