$312,000 Sold Oct 03, 2025
4243 Timberlake Dr N, Jacksonville, FL 32257
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,170 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $267/SF
- 70 Days On Market
Current Estimated Value $305,347
Last Listing Agent Steve Henrickson ROUND TABLE REALTY
4243 Timberlake Dr N, Jacksonville, FL 32257