$235,000 Sold May 30, 2025
335 Steller Rd, Jacksonville, NC 28540
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,074 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- $219/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $237,849
Last Listing Agent Steven Wall RE/MAX Elite Realty Group
335 Steller Rd, Jacksonville, NC 28540