$550,000 Sold Jan 28, 2026
3 Kenney St Unit 2, Jamaica Plain, MA 02130
- 2 Beds
- 1 Bath
- 908 Sq Ft
- Built 1905
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $606/SF
- 62 Days On Market
Current Estimated Value $556,441
Last Listing Agent Matthew Slowik Compass
3 Kenney St Unit 2, Jamaica Plain, MA 02130