$495,000
- Land
- 35.86 Acres
- $13,804 per Acre
TBD Depot Hill Rd, Boulder, MT 59632
TBD Depot Hill Rd, Boulder, MT 59632$495,000
TBD Depot Hill Rd, Boulder, MT 59632
TBD Depot Hill Rd, Boulder, MT 59632$155,000
TBD Mining Claim Access, Basin, MT 59631
TBD Mining Claim Access, Basin, MT 59631$135,000
403 N Washington St, Boulder, MT 59632
403 N Washington St, Boulder, MT 59632$445,000
TBD Jefferson St, Jefferson City, MT 59634
TBD Jefferson St, Jefferson City, MT 59634$700,000
220 High Valley Rd, Butte, MT 59632
220 High Valley Rd, Butte, MT 59632Showing Results 81 - 86, Page 3 of 3