$135,000
- Land
- 1.05 Acres
- $129,063 per Acre
174 Whispering Pines Rd, Milam, TX 75959
174 Whispering Pines Rd, Milam, TX 75959$135,000
174 Whispering Pines Rd, Milam, TX 75959
174 Whispering Pines Rd, Milam, TX 75959$9,995
TBD E Webster St, Jefferson, TX 75657
TBD E Webster St, Jefferson, TX 75657$149,900
514 Woodland Dr, Jefferson, TX 75657
Teresa Drake Drake Chapman Real Estate
$81,000
0001 Fm 805 Unit Tract 1, Jefferson, TX 75657
0001 Fm 805 Unit Tract 1, Jefferson, TX 75657$186,000
23611 Texas 49, Jefferson, TX 75657
Kelly Groce Coldwell Banker Lenhart
$75,000
175 Mims Chapel Rd, Avinger, TX 75630
175 Mims Chapel Rd, Avinger, TX 75630$83,335
12.05 ac Tbd Fm 726 #4, Jefferson, TX 75657
12.05 ac Tbd Fm 726 #4, Jefferson, TX 75657$35,000
903 N Alley St, Jefferson, TX 75657
903 N Alley St, Jefferson, TX 75657$7,000
255 Waterwood Loop, Jefferson, TX 75657
255 Waterwood Loop, Jefferson, TX 75657$175,000
635 Fm 1793, Marshall, TX 75657
Kimberly Jeans Clay Allen Real Estate
$250,000
TBD Sarber Rd, Jefferson, TX 75657
TBD Sarber Rd, Jefferson, TX 75657$120,000
TBD Trinity Rd, Jefferson, TX 75657
TBD Trinity Rd, Jefferson, TX 75657$107,900
18.895 Ac Tbd Dreesen Rd, Jefferson, TX 75657
18.895 Ac Tbd Dreesen Rd, Jefferson, TX 75657$95,000
TBD Lassater Rd, Jefferson, TX 75657
TBD Lassater Rd, Jefferson, TX 75657$159,000
3288 Texas 43, Jefferson, TX 75657
3288 Texas 43, Jefferson, TX 75657$95,000
12865 Fm 729 Unit 459 Bass St., Avinger, TX 75563
12865 Fm 729 Unit 459 Bass St., Avinger, TX 75563$229,000
8324 Fm 729, Jefferson, TX 75657