Est $208,344
3132 Rauchtown Rd, Jersey Shore, PA 17740
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,471 Sq Ft
- Built 1947
Last Sold Summary
- 34% Above List Price
- $105/SF
- 64 Days On Market
- Last Sold Price $155,000
- Apr 22, 2021
Last Listing Agent Bob Boob CENTURY 21 1ST CHOICE REALTY